Erasmusplus SAAIC IUVENTA
KALENDÁR PODUJATÍ
Naše podujatia


26.september

Slávnostná konferencia Erasmus+ - Úspešní riešitelia projektov a kľúčoví partneri programu Erasmus+ spoločne oslávia 30 rokov programu.

6.-8.júl

Pohoda Festival 2017 v Trenčíne - V spoločnom stane so Zastúpením EK pripravujeme zaujímavý program, aby sme spropagovali program Erasmus+ medzi účastníkmi festivalu.

9.máj

Deň Európy v Bratislave - Ako každý rok, aj tento rok otvoríme spolu s Iuventou informačný stánok na Hlavnom námestí v Bratislave a predstavíme program Erasmus+ širokej verejnosti.

26.september

Ulička jazykov - Spolu so Zastúpením EK budeme propagovať Európsky deň jazykov a program Erasmus+ širokej verejnosti.

27.-28.apríl

Job Expo - najväčší veľtrh práce 2017 v Nitre - Na najväčšom veľtrhu práce otvoríme spolu s Iuventou informačný stánok na Výstavisku Agrokomplex a predstavíme program Erasmus+ a jeho výhody pri hľadaní si zamestnaniaPodujatia iných organizácií


4.máj

Katedra anglistiky a amerikanistiky FF UPJŠ v Košiciach oslavuje 30 rokov programu Erasmus+ a pozýva Vás na diskusiu na tému „Váš Erasmus príbeh“. Viac info na FB.

13.jún

Európska oslava v Štrasburgu
Deň bude naplnený oslavami 30. výročia, úspechov programu Erasmus+ a diskusiami o jeho budúcnosti.

6.máj

S Erasmom do sveta - v stane Zastúpenia EK sa počas Bratislavského majálesu podelia o svoje zážitky z Erasmu tri slovenské osobnosti, Eva Sakálová, Janette Motlová Maziniová a Jakub Viktorín. Viac info na FB